Osem

OSEM Sigorta Hasar Modülü eğitimleri Anadolu Sigorta 'nın LEVEL 2 eğitimine katılımıyla devam ediyor.

 

Sigorta şirketi oto hasar uzmanlarına yönelik üretici standartlarına göre hazırlanan ve doğru hasar onarım yöntemlerini içeren eğitimler, Anadolu Sigorta oto hasar birimi uzmanlarının katılımıyla devam ediyor.

 

Anadolu Sigorta oto hasar birimlerinde yer alan uzman katılımcılar daha önce aldıkları eğitimin devamı niteliğinde olan Sigorta Hasar Modülü Level 2 eğitimini 22-23 Şubat tarihlerinde gerçekleşen eğitimle aldılar. Doğru onarım yöntemlerini teorik ve daha çok uygulamalı pratik görerek mevcut tecrübelerine çok önemli bilgiler kattılar.

 

Sigorta Hasar Modülü Level 2 eğitiminde; eğitime katılan uzmanlar trafik kazası maddi hasarlar kapsamında zarar gören motorlu araçların onarım sürecinde kullanılan ekipmanlar ile doğru onarım yöntemlerini uygulayarak öğrendiler.

 

Uygulayarak öğrenmenin etkin olarak kullanıldığı OSEM eğitimlerinde sigorta şirketi oto hasar uzmanlarına, kontrol ettikleri dosyalardaki hasar onarım süreçlerinde olabilecek suistimalleri görmelerine ve engellemelerine destek sağlanması ve ilgililerin doğru onarım yöntemlerine sevk edilmesi amaçlanıyor. 

 

Eğitimlerin düzenlenmesinden dolayı OSEM'e teşekkürlerini ve memnuniyetlerini ileten katılımcılar aynı eğitimlerin devamı olan LEVEL 3 eğitimine katılarak süreci tamamlayacaklar. Tüm eğitimler sonunda OSEM'in bitirme sertifikasını almış olacaklar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© Copyright 2016 OSEM

Kişisel Verilerin Korunması