Osem

Anadolu Sigorta oto hasar uzmanları, Türkiye Sigorta Birliği (TSB) tarafından kurulan ve araç hasar onarımlarında sunulan güvenlik, kalite standartlarını yukarıya çekmeyi amaçlayan OSEM Sigorta Hasar Modülü 1., 2. ve 3. seviye eğitimlerini tamamladı.

 

Türkiye Sigorta Birliği (TSB) tarafından kurulan ve araç hasar onarımlarında sunulan güvenlik ve kalite standartlarını yukarıya çekmeyi amaçlayan OSEM’ in sigorta şirketleri için hazırladığı Sigorta Hasar Modülü 1., 2. ve 3. seviye eğitimlerini tamamlayan Anadolu Sigorta oto hasar uzmanları OSEM Sertifikalarını aldı.

 

OSEM tarafından üretici standartlarına göre hazırlanan ve doğru hasar onarım yöntemlerini içeren eğitimlere katılan Anadolu Sigorta oto hasar uzmanları OSEM Sertifikalarını aldılar. Uzmanların tamamlama sertifikaları, Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Fatih Gören ve OSEM Genel Müdürü Bener Yıkılmaz’ın katıldığı bir törenle verildi.

 

Trafik kazaları sonucunda oluşan maddi hasarların yönetimi ve kontrolü kapsamında, sigorta şirketlerinin taleplerine göre hazırlanan müfredat çerçevesinde verilen eğitimler; oto hasar uzmanlarının kontrol ettikleri dosyalardaki hasar onarımı suiistimallerini görmelerini, engellemelerini ve doğru onarım yöntemlerine göre onarımları değerlendirmelerini sağlayacak teorik ve pratik bilgileri içeriyor.

 

 

 

 

© Copyright 2016 OSEM

Kişisel Verilerin Korunması