Osem

OSEM Belgesi FIX AUTO MASLAK'ta..

 

 

 

 

 

OSEM, belgelendirme süreci denetimleri ve sonrası başarılı bir süreç geçiren FIX AUTO Maslak şubesinin sertifikasını Genel Müdür Teoman Silek'e takdim etti. Fix Auto Türkiye Genel Müdürü Silek, Dünyanın en yaygın hasar onarım ağlarından biri olan Fix Auto çatısı altında Fix Auto Maslak şubesi ile Türkiye’de ilk servislerini 2016 yılında açtıklarını, yakın zamanda Bursa servisi ile de Bursa bölgesinde hizmet vermeye başladıklarını söyledi. Fix Auto olarak bu servis için de Osem sertifikasyon sürecine dahil olduklarını iletti. 

 

Servisleri açarken Osem standardının ve denetim süreçlerinin kurumlarına çok olumlu katkılar sağladığını söyleyen Silek, her açılan bölgede Osem belgelendirme sürecine her bir servis için dahil olacaklarını Fix Auto Türkiye olarak Ankara bölgesinde servis açma planı içinde olduklarını, daha farklı lokasyonlarda büyüyerek sigorta şirketlerine oto sigortasında araç hasar onarımları için destek vermek istediklerini ifade etti.

 

Fix Auto, müşterilere hasar onarım alanında hizmet veriyor. Sektördeki son teknoloji cihazlar ve eğitimli uzman ekibi ile donatılan Fix Auto servislerinde, trafik kazası sonrası araç onarım sürecini hızlandırarak ve koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefleniyor.  Fix Auto Türkiye, kendi işleteceği servislerin yanında, franchise servislerle de yapılanmasını sürdürmeyi ve 3 yıl içinde 50 servis noktasına ulaşmayı hedefliyor.

 

  

 

  

 

 

   

© Copyright 2016 OSEM

Kişisel Verilerin Korunması