Osem

Sigorta Hasar Modülü Level 1 ve Level 2 eğitimine katılan Sigorta Oto Hasar Uzmanları Level 3 eğitimini tamamladı.

 

Oto Sigortası kapsamında level 1, level 2, level 3 olarak üç ayrı modülde hazırlanan sigorta hasar modülü eğitimlerini tamamlayan 16 uzman 14-15 Ağustos 2017 tarihlerinde gerçekleşen eğitimlerini başarıyla tamamladı. Üretici standartlarında doğru onarım yöntemlerine  ve suistmallere yönelik verilen eğitimlerde katılımcılar çok önemli bilgilere sahip oldular.

 

Level 1, Level 2 ve Level 3 eğitime katılan oto hasar uzmanlarının tamamlama belgeleri yakın zamanda kendilerine takdim edilecek. Motorlu taşıt üreticileri standartlarında doğru onarım yöntemlerine yönelik sigorta oto branşı için hazırlanan eğitimlerle bir aracın homologasyon sürecinden, aracın kaporta, boya, mekanik onarımları dahil sektörün yedek parça yapısına kadar oto sigortasını ilgilendiren detaylar eğitimlerde veriliyor.

 

Ayrıca oto sigortası kapsamında sustimal konularında da bilgilendirme yapılan eğitimde dosya bazında yapılan işlemlere destek olunacak şekilde teknik bilgiler aktarılıyor.

 

Osem sigorta hasar modülü eğitimleri Level 1, Level 2 ve Level 3 olarak yakın zamanda açılacak yeni eğitim programlarıyla devam edecek. 

 

 

 

 

 

 

 

© Copyright 2016 OSEM

Kişisel Verilerin Korunması