Osem

Unico Sigorta Oto hasar ekibi Osem Sigorta Hasar Modülü Level 2 eğitimini tamamladı.

 

Oto branşında doğru hasar onarım uygulamalarına yönelik üretici firma standartları ile hazırladığımız eğitimler kapsamında sigorta şirketi oto hasar birimi çalışanlarına yönelik verdiğimiz Sigorta Hasar Modülü Level 2 eğitimleri devam ediyor.

 

Unico Sigorta'nın ilkine katıldığı eğitimin ikincisi 04-05 Mayıs 2018 tarihlerinde yapıldı ve UNİCO SİGORTA OTO HASAR BİRİMİ UZMANLARI'na özel olarak OSEM-Bakırcı Omat Eğtim merkezinde düzenlendi. 

 

Unico Sigorta'dan eğitime Oto Hasar Yönetici ve Uzmanları Aytaç Çakar, Nermin Özyurt, Tayfun Aşcı, Bülent Kızılcık, Abdulmecit Bingül, Yaşar Polat, Soner Akkoç, Bilbay Kaya ve Elif Kara  katıldı. Katılımcılar eğitimden çok memnun kaldıklarını, özellikle eğitimlerin teorik yanında uygulamalı olmasının çok etkili olduğunu, son teknoloji ekipmanları görme ve bu ekipmanlarla çalışma imkanı bulduklarını söylediler. Eğitimlerde oto sigortası kapsamında araç hasar onarımlarında olabilecek yanlış uygulamalar ile hasar tespiti ve onarımlarına yönelik suistimaller üzerine yoğunlaşıldı. 

 

Eğitim sonuda katılımcılara OSEM tarafından sertifikaları takdim edildi. Eğitimlerin düzenlenmesinden dolayı OSEM’e teşekkürlerini ve memnuniyetlerini ileten katılımcılar aynı eğitimlerin devamı olan  LEVEL 3 eğitimine katılarak süreci tamamlayacaklar ve OSEM Sigorta Hasar Modülü Level 1-2-3 eğitimlerini kapsayan Osem tamamlama sertifikalarını almış olacaklar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© Copyright 2016 OSEM

Kişisel Verilerin Korunması